undeadarena

Largest Live Action Role Play arena in Central Europe.

Snažíš sa zotaviť zo svojho nedávneho úniku a staneš sa na základe odporúčania svojho lekára novým klientom privátneho medicínskeho zariadenia. Dostal si pozvánku na vstupnú prehliadku a tak sa dostavíš na objednaný termín. Už pri vstupe ale zisťuješ, že tu niečo nesedí. Ponurá čakáreň, divný personál... Pri pokuse o odchod však zistíš, že už nie je cesty späť a povinná prehliadka ťa neminie.  Prichádza na teba rad a ty musíš vojsť do tmavej ambulancie, kde bude rozhodnuté na aké oddelenie budeš nedobrovolne odvedený. V tomto prípade však zvráteného chirurga nezaujímajú tvoje choré orgány, ale práve naopak! Tie zdravé! Spolu s ostatnými pacientami v čakárni sa podrobíte prehliadke a stávate sa väzňami hrôzostrašného ilegálneho zariadenia obchodujúceho s ľudskými orgánmi. Pekná tvár? Zdravé telo? Tento krát to bude to posledné čo práve chceš vlastniť – tvoje koleso osudu sa rozbieha znova! Podarí sa ti spolu s ostatnými utiecť než sa dostanete pod ostrý chladný skalpel? Bez vzájomnej spolupráce to však ani tento krát rozhodne nepôjde.    

Trúfaš si aj na Túto novú výzvu?!

Tento krát to však bude náročnejšie, desivejšie a pamätaj – porušovať pravidlá sa naozaj nevyplatí!

Hra HOSTEL ROOM 2: ASYLUM  ponúka pokračovanie úspešnej horrorovej LARP hry, tento krát s tématikou ASYLUM (zvrátené nemocničné zariadenie). Zbrusu nové efekty a rekvizity, vynovený a zväčšený priestor - 7 nových miestností, profesionálne hollywoodske masky, náročné úlohy, intenzívnejší zážitok! Zdvíhame už vysoko nastavenú latku. Hra je silne horrorová a nevhodná pre slabé povahy a kardiakov. Ak však miluješ adrenalín, chceš prekonať strach a zistiť aké máš schopnosti pod rôznymi druhmi psychických tlakov, si na tom jedinom správnom mieste. Špeciálne efekty, až 17 miestností a samozrejme zbrusu nové temné záporné postavy sú aj naďalej zárukou exkluzívneho unikátneho zážitku pre teba a tvoju partiu!

Zabudni na kino, prejdi za plátno a prídi si zažiť svoj vlastný reálny thriller k nám…

Každý svojou účasťou v hre potvrdzuje svoju zdravotnú spôsobilosť absolovať adrenalínovú aktivitu a vstupuje do arény na vlastnú zodpovednosť!

Charakteristika hry:

  • Vhodné pre skupinu od 8 až do 20 osôb (hru vieme pripraviť aj ako veľký teambuilding až pre skupinu 30 osôb)
  • Časový limit - 2 hodiny (pre firemný teambuilding upraviteľné na základe dohody)
  • Adrenalínová a psycho escape hra bez airsoftu
  • Súčasťou hry sú špeciálne audiovizuálne efekty a unikátne rekvizity
  • Súčasťou hry sú interaktívne záporné postavy ktorých bližšia charakteristika je účastníkom postupne objasňovaná až počas hry
  • Hra je určená pre osoby staršie ako 18 rokov

Cena:

25,- EUR s DPH / Osoba

Termíny a časy hier:

Po - So, 18:00 - 23:00

Nedeľa - zatvorené

Hry HostelRoom2:Asylum a Reactor:Redzone sa periodicky striedajú a to každý týžden. V danom týždni je možné objednať iba príslušnú hru spadajúcu na daný kalendárny týždeň.

 

Objednávky prosíme hlásiť min. 1-2 dni predom. Záväzné objednávky vybavujeme výhradne objednávkovým formulárom alebo emailom.

V prípade záujmu o termín mimo štandardnej ponuky nás prosím kontaktujte emailom, termín Vám obratom overíme.

V prípade záujmu o kúpu darčekových kupónov na hru HOSTEL ROOM 2: ASYLUM nás prosím kontaktujte emailom.

Bližšie info tu: info@undeadarena.com

Objednať hru
border

ĎAKUJEME SPONZOROM, PARTNEROM A OSOBÁM KTORÉ NÁM POMOHLI:

MLYNICATri Completing, s.r.o.Sound ProductionSalvus, s.r.o.P+K, s.r.o.Divadlo L+SISE, s.r.o. - Stavebná firmaBUCINA EKOBAL Slovakia
border

Partnerské odkazy:

sponzor