undeadarena

Largest Live Action Role Play arena in Central Europe.

HOSTEL ROOM 3: INFERNO

ENGLISH version click HERE

V uzavretých fórach na darkwebe začala kolovať ponuka istého sprievodcu, ktorú tvorí iba krátky odkaz: „Hľadáš pravý des? Tak sa pripoj k vyvoleným! /urbexer“. Zvedavosť ťa premôže a Ty sa rozhodneš kliknúť. V stručnom popise ťa osoba heslovito láka na drásajúci trip tvojho života. V zakázanej industriálnej zóne objavil vchod a ty máš unikátnu šancu byť prevedený temným objektom za výstražnou ceduľou. To, čo sa skrýva za vchodom, je však iba pre tie najsilnejšie povahy. Opustené priestory sú objektom bývalého väzensko-výskumného komplexu, plného šokujúceho vybavenia a forenzných predmetov umiestnených v rozľahlom tmavom labyrinte. Vzhľadom na zákaz vstupu je trip možný iba v nočných hodinách.

Aj napriek obavám, či si schopný to zvládnuť, sa nakoniec rozhodneš osloviť priateľov. V ostrieľanej skupine sa predsa nemôže nič stať. Cena je skvelá, priatelia sú nadšení a tak si trip zakúpite. Miesto a čas sú dohodnuté a Ty prichádzaš. To, čo sa však nakoniec odohrá, keď sa kovové dvere za tebou zabuchnú, si nezažil ani v najtemnejších snoch. Urbexer zjavne nebol tým, za čo sa vydával a miesto nebolo opustené, ako tvrdil.

 

Tak čo? Ideš do toho...?

 

Čerstvá dávka desu a čistého adrenalínu od UNDEADARENA je tu! Už tretie pokračovanie Escape hry z rodiny Hostel Room, tento krát s názvom HOSTEL ROOM 3: INFERNO ti prináša hybrid toho najlepšieho z bestsellerovej série. Samozrejme všetko vo vynovených a zväčšených temných priestoroch, s novým dejom, novými charaktermi a výzvami. Scénografia hrôzy, sugestívne efekty a rozbúšené srdce opäť nebudú chýbať.

 

Unikneš z inferna ktoré je pre Teba nachystané?

 

Charakteristika hry:

 • Vhodné pre skpinu od 6 do 18 osôb
 • Časový limit – 2 hodiny
 • Adrenalínová a psycho escape hra
 • Súčasťou hry sú špeciálne audiovizuálne efekty a unikáte rekvizity
 • Súčasťou hry sú interaktívne záporné postavy, ktorých bližšia charakteristika je účastníkom objasňovaná až počas hry
 • Toalety sú k dispozícii po vstupe do priestorov na treťom poschodí. V priestoroch sa tak isto nachádza šatňa a uzamykateľné skrinky pre odloženie osobných vecí a cenností. K prechodu do šatne budete inštruovaní.
 • Hra je určená pre osoby staršie ako 18 rokov. Výnimka je možná pre hráčov 15+ s doprovodom osôb 18+
 • Hra nie je vhodná pre tehotné ženy, prípadne citlivé osoby, osoby trpiace fóbiami a osoby náchylné na panické či úzkostné stavy
 • Každý hráč vstupom do arény potvrdzuje, že je zdravotne spôsobilý absolvovať aktivitu
 • Do arény je prísny zákaz vstupu pod vplyvom alkoholu
 • Každému hráčovi je umožnené odstúpenie kedykoľvek v priebehu hry. Vzhľadom na úvodné poučenie o charaktere hry a informovanú účasť hráčov, takéto odstúpenie nie je považované za prekážku na strane organizátora escape hry a teda cenu vstupného po odstúpení hráča nerefundujeme.

 • Cena hry nie je refundovaná ani v prípade, že sa hráč / hráči nedostavia na escape hru bez predošlého oznámenia neúčasti do 24 hodín pred termínom escape hry.

 

 Jazykové lokalizácie:

 • Priebeh hry je štandardne lokalizovaný do SK + EN
 • Úvod hry (intro + pokyny) je štandardne lokalizovaný do SK
 • V prípade, že bude hra obsahovať aj hráčov nehovoriacich po slovensky, je možné nastaviť úvod v uvedených jazykových verziách (dajte nám prosím vedieť požiadavku na lokalizáciu pri objednávke do políčka poznámka):
  • EN
  • SK + EN
  • EN + DE

 

Cena hry:

6 - 8 osôb   - 29,- EUR / Osoba

9 - 12 osôb - 25,- EUR / Osoba

13+ osôb    - 23,- EUR / Osoba

Výsledná cena je kalkulovaná pri spracovaní objednávky a bude zaslaná v rámci potvrdenia rezervácie.

 

Termíny a časy hier:

Po – So, 18:00 / 21:00

Nedeľa – Zatvorené

 

Objednávky prosíme vypĺńať prostredníctvom objednávkového formulára na našej stránke www.undeadarena.com v sekcii objednať hru alebo objednávať emailom na adrese info@undeadarena.com min. 1-2 dni predom. Záväzné objednávky vybavujeme výhradne objednávkovým formulárom alebo emailom.

V prípade záujmu o termín mimo štandardnej ponuky nás prosím kontaktujte emailom, termín Vám obratom overíme.

 

V prípade, ak si želáte zakúpiť

DARČEKOVÝ KUPÓN

kontaktujte nás prosím emailom.

 

 

 

Bližšie info: info@undeadarena.com

Objednať hru
border

ĎAKUJEME SPONZOROM, PARTNEROM A OSOBÁM KTORÉ NÁM POMOHLI:

MLYNICATri Completing, s.r.o.Sound ProductionSalvus, s.r.o.P+K, s.r.o.Divadlo L+SISE, s.r.o. - Stavebná firmaBUCINA EKOBAL Slovakia
border

Partnerské odkazy:

sponzor