undeadarena

Largest Live Action Role Play arena in Central Europe.

Ty a tvoj špeciálny tím ste predvolaní do akcie! Po havárii stabilizačného zariadenia v pokusnom reaktore dochádza k prehrievaniu, ktoré je nutné urýchlene zastaviť. Časový limit deliaci teba a zvyšok rozsiahlej oblasti od katastrofy nevyčísliteľných rozmerov je presne 120 minút.

Po príchode na taktický briefing v okrajovej časti objektu sa zoznamuješ so situáciou, ktorá ako zisťuješ je vážnejšia ako sa predpokladalo. Unikajúcej radiácii už stihol podľahnúť takmer všetok personál a zbytok o šťastí rozhodne hovoriť nemôže. Je mimo zmyslov a komunikácia s ním už nie je možná. Z posledných obdržaných SOS je však jasné jedno. Preživší jedinci prejavujú znaky nepríčetnosti sú nevypočítateľní , podliehajú nekontrolovateľnej chuti na väčšie dávky alfa žiarenia a podľa posledných šokujúcich zistení aj na ľudskú kostnú dreň. Preto záchrana nebude až taká jednoduchá.

Okrem prieniku do riadiaceho strediska a priestorov reaktoru cez komplex chodieb a miestností čelí tvoj tím aj neznámej hrozbe priamo v centre havárie, nazývanej aj ako ČERVENÁ ZÓNA.

Charakteristika hry:

  • Vhodné pre skupinu od 6 až do 10 osôb
  • Časový limit - 2 hodiny
  • Adrenalínová a psycho escape hra bez airsoftu
  • Súčasťou hry sú špeciálne audiovizuálne efekty a unikátne rekvizity
  • Súčasťou hry sú interaktívne záporné postavy
  • Hra je určená pre osoby staršie ako 18 rokov

Cena:

25,- EUR / Osoba

Termíny a časy hier:

Po - So, 18:00 - 23:00

Nedeľa - zatvorené

Hry HostelRoom2:Asylum a Reactor:Redzone sa periodicky striedajú a to každý týžden. V danom týždni je možné objednať iba príslušnú hru spadajúcu na daný kalendárny týždeň.

 

Objednávky prosíme hlásiť min. 1-2 dni predom. Záväzné objednávky vybavujeme výhradne objednávkovým formulárom alebo emailom.

V prípade záujmu o termín mimo štandardnej ponuky nás prosím kontaktujte emailom, termín Vám obratom overíme.

V prípade záujmu o kúpu darčekových kupónov na hru REACTOR-REDZONE nás prosím kontaktujte emailom.

Bližšie info tu: info@undeadarena.com

Objednať hru
border

ĎAKUJEME SPONZOROM, PARTNEROM A OSOBÁM KTORÉ NÁM POMOHLI:

MLYNICATri Completing, s.r.o.Sound ProductionSalvus, s.r.o.P+K, s.r.o.Divadlo L+SISE, s.r.o. - Stavebná firmaBUCINA EKOBAL Slovakia
border

Partnerské odkazy:

sponzor